99CZK/tyden

Službu technicky zajišťuje ComGate Payments a.s. - Služba předplaceného mobilního obsahu VirSCAN. Určeno pouze pro starší 18 let. Služba stojí až do ukončení předplatnéo 99 CZK/SMS týdně. Službu Ize ukoncčit zasláním SMS ve tvaru STOP SCANV na číslo 90309. VirSCAN je moderní zabezpečovací a antivirové řešeni pro vaše zařízeni.
Slouží jako ochrana proti virům, dialerům, trojským konům, červům, spywaru, adwary a dalšim škodlivým programům a dále poskytuje zabezpečení telefonních hovorů a zpráv. Postup pro připojení ke skužbě: potvrdte své číslo na této webové stránce. Na váš telefon vám následně bude zaslán text k potvrzení zadání na webu. Odpovězte na něj textem ve tvaru SCANV. Tim dojde k přihlášení. Jakékoli dotazy směřujte na naši linku podpory +420495855445 nebo na e-mail info@xillaxmob.com.
Zaregistrováním do služby a/nebo jejím využíváním vyadřujete souhlas s obchodními podmínkami a potvrzujete, že jste s nimi srozuměni, dále že jste občany České republiky a že jste oprávnění majitelé učtu nebo že disponujete souhlasem majitelé daného učtu. Na službu se vztahují standardní sazby operátora pro SMS/WAP/GPRS/UMTS. VirSCAN je obchodni značka společnosti Xillaxmob srl, která nabízí inovativní informace a zábavu pro vaše mobilní zařízení. VirSCAN není partnerem, příjencen sponzoringu ani jakékoli jiné formy podpory od žádného z uvedených produktů či maloobchodnich prodejců Obchodní značky, značky služby, loga (například názvy jednotlivých produktů a maloobchodnich prodejců) jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků Autorských práv VirSCAN - Xillaxmob srl - Via Montepellegrino 163 90142 Palermo Italy